Розпродаж!

Реаком Хелат Марганця 100, мікродобриво, Реаком

174,00 грн

*Акційну ціну продовжено до 19.08.2022р. включно. Кількість товару обмежена.
Товар в наявності
Одночасно з вами цей товар переглядають 20 людей.

Реаком Хелат Марганця 100, мікродобриво, Реаком

Швидке замовлення

Хочеш забути про посівну до весни? Купуй насіння зараз зі знижкою!

Пам‘ятайте, що якісні Мікродобрива та Гербіциди - запорука гарного врожаю!

ДОПОМОГА ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ!

3% від суми кожного замовлення йде на допомогу Збройним Силам України! Фотозвіти будуть надані згодом! Переможемо ворога разом! Слава Україні!

Оплата

 • Оплата картою Visa або MasterCard
 • Банківський переказ
 • Післяплата при отриманні

Доставка

 • Доставка у відділення Нової Пошти
 • Адресна доставка Новою Поштою
 • Самовивіз зі складу

Обмін та повернення

14 днів за умови виконання вимог Обміну та повернення товару
РЕАКОМ-ХЕЛАТ МАРГАНЦЮ – являє собою рідкий розчин містить марганець в хелатній формі, призначений для застосування в якості екологічно чистого мікродобрива для підживлення сільськогосподарських культур, чутливих до дефіциту марганцю.

Mn, %

4,0

Як хелатируючого агента для мікроелементів використовується 1-гидроксиэтилидендифосфоновая кислота (ОЕДФ), яка вигідно відрізняється від інших хелатируючих агентів.

1. Утворює стійкі комплекси в широкому діапазоні рН. У тому числі в сильнокислых середовищах.

2. Стійка по відношенню до дії мікроорганізмів грунту.

3. За структурою близька до природних сполук на основі поліфосфатів – при розкладанні утворюються легко засвоювані рослинами сполуки.

4. Строго диференційовані умови розчинності комплексонів ОЕДФ дозволяють отримувати мікродобрива пролонгованої дії.

5. ОЕДФ є регулятором росту, володіє антимікробними та антивірусними властивостями.

ЗНАЧЕННЯ МАРГАНЦЮ ДЛЯ РОСЛИН.

Марганець необхідний всім рослинам: він сприяє збільшенню вмісту хлорофілу в листках, синтезу аскорбінової кислоти (вітаміну С) та цукрів, покращує відтік цукрів з листя в запасають органи і плоди, регулює водний режим, підвищує стійкість до несприятливих факторів, впливає на плодоношення і сприяє прискоренню їх розвитку.
Особливо вимогливі до наявності марганцю в грунті (у доступній формі) буряк та інші коренеплоди, картопля, злакові, а також яблуня, черешня, груша, вишня і малина. При нестачі марганцю в рослинах порушується співвідношення елементів мінерального живлення в живильному балансі. Характерним симптомом такого порушення є точковий хлороз листя (на них між жилками з’являються дрібні жовті плями, а потім уражені ділянки відмирають), у злаків з’являється “сіра плямистість”, у їдальні, цукрових і кормових буряків і шпинату — “плямиста жовтяниця”, у гороху — “болотна плямистість” (коричневі і чорні плями на насінні), у плодових культур — хлороз старих листків, особливо сильний у груші і вишні. При гострій нестачі марганцю у гороху, томатів, редиски, капусти та деяких інших культур можливо повна відсутність плодоношення.
Недолік марганцю для рослин наголошується на сірих лісових, і каштанових солонцюватих ґрунтах і на слабовыщелоченных чорноземах, а також на переизвесткованных грунтах з рН від 6 до 8. На кислих і сильнокислых перезволожених ґрунтах можливо токсичну дію надмірної кількості марганцю на рослини, у тому числі і при внесення надмірної кількості гною (він містить досить багато марганцю) — так зване “вигоряння посівів”.

РЕАКОМ – ХЕЛАТ МАРГАНЦЮ застосовується при боротьбі з профілактикою і дефіцитом марганцю в рослинах. Симптоми марганцевого дефіциту у різних культур мають слабко виражений загальний характер. На молодих і середнього віку листі (на всіх страждають від марганцевого дефіциту культурах) проявляється хлорофіл, клітини скручуються і відмирають, дефіцит марганцю призводить до скручування листків до верхньої площі аркуша та появи коричневої або чорно-кавової некрози. Ця хвороба на окремих культурах проявляється як специфічна і відома під різними найменуваннями: сіра плямистість, мокра або болотна плямистість, марганцева хлорозу і т. д.

При дефіциті марганцю, сіруватою плямистістю ще в перші дні зростання захворює овес, ячмінь, пшениця, жито і кукурудза. По листю між жилками з’являються окремі світло-жовті плями у вигляді точок або косі переривчасті лінії, які через деякий час стають сірими (у вівса) або світлими (у жита). При сильному марганцевому дефіциті плями зливаються по довжині аркуша у вигляді ліній, поступово засихають, стають кавовими і утворюють ділянки з мертвої тканиною. У вівса і жита ці лінії проходять по середині аркуша, а у пшениці – ближче до краю аркуша. При ранньому і сильному захворюванні рослини можуть загинути, а при слабкому ураженні рослини цвітуть, але утворюють мало насіння.

Застосування «РЕАКОМ-ХЕЛАТ МАРГАНЦЮ» сприяє:

• Нормалізації обміну речовин в рослинах;

• Поліпшення цвітіння і запилення;

• Накопичення і транспорту вуглеводів;

• Нормалізації дихання рослин;

• Підвищенню цукристості плодів і ягід.

Виробник

Реаком

Вид добрива

Хелатне мікродобриво

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Реаком Хелат Марганця 100, мікродобриво, Реаком”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Ми зателефонуємо Вам!

   Швидке замовлення

   Вкажiть Ваш телефон i ми зв'яжемось з вами для підтвердження замовлення
   шт.

    Знайшли дешевше? Знизимо ціну!

    Надішліть нам посилання на цей товар в іншому магазині і ми зробимо Вам кращу пропозицію!
    Всі результати пошуку